S.S.S

Herbalife ürünlerine güvenebilir miyim?

96 ülkede satış yapan ve 36 yıllık bir geçmişi olan Herbalife markası  gıda takviyesi olarak sizlere hizmet vermektedir. Satılan ürünlerimiz dünya sağlık örgütü tarafından onaylanmış ve sağlık bakanlığından onay alınarak satışlarımız yapılmaya devam etmektedir.  Herbalife ürünleri en sağlıklı ve hijyen kurallarına uygun olarak sizlere ulaşmaktadır.

Herbalife yan etki yapar mı?

Herbalife ürünlerinin hiçbir yan etkisi yoktur ve herhangi bir rahatsızlık ortaya çıkarmaz. Var olan tüm ürünlerimizin içinde hiçbir katkı maddesi içermez ve güvenle kullanımınız için uygundur.

Herbalife ürünlerini kimler kullanabilir

Herbalife ürünleri için kısıtlı bir yaş ya da kişi ya da hastalık grubunda bulunanlar diye bir ayrım yoktur. Herbalife ürünlerini gençler, yaşlılar kısaca bizim ile destek almak isteyen herkes ürünlerimizi rahatlıkla kullanabilirler. Hasta olan kişilerin doktoruna danışarak kullanmasını öneriyoruz.

Herbalife ürünleri kesin sonuç verir mi?

Herbalife ürünleri düşük kalorili ürünlerdir ve yağ oluşmasına neden olmazlar. Sizler bu ürün grupları ile tüm besinleri dengeli bir şekilde almış olacaksınız. Elbette sadece bu ürünleri kullanarak istediğiniz sonuca ulaşamazsınız ama size verilen öncelikleri de eklerseniz çok kısa sürede hedefinize ulaşabileceksiniz.