Teslimat Bilgisi

» %100 Gizlilik Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Ürünleriniz isminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz. 
 
 
» 48 Saat İçerisinde Sevkiyat
Hafta içi akşam 15:00 'e kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün Yurtiçi Kargo'ya teslim edilir. Eğer siparişiniz hafta sonu gelirse en geç siparişi takip eden ikinci iş gününde kargoya verilir. İsterseniz telefon ihbarlı olarak adresiniz yerine doğrudan size en yakın Yurtiçi  Kargo şubesinden de alabilirsiniz. Bunun için ödeme sayfasında kargo notu bölümünde kısa bir bilgi notu bırakmanız yeterli olacaktır. Kapıda ödeme seçeneğinde ürünler dileniğiniz kargo ile gönderilecektir. 
 
» Sabit Kargo Ücreti
Türkiye genelinde tüm siparişlerinizde kargo bedavadır.
 
» Kapıda Ödeme
Kargo seçeneklerinde kapıda nakit tahsilat yapılır.
 
» Teslimat
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Eğer 7 gün içinde alamazsanız, siparişiniz bize geri gelecektir.
 
» Şehir içi Kurye ile aynı gün teslimat
Hafta içi saat 15.00'e kadar verilen tüm siparişleriniz Diyarbakır içi aynı gün kapınıza teslim edilebilmektedir. Hafta sonu teslimat yapılmasını istediğiniz takdirde, bunu en geç 2 gün öncesinden bildirmeniz gerekmektedir.
 
» Takip
Siparişinizin durumunu her zaman sitemizin "Hesabım" bölümünden takip edebilirsiniz..