Hakkımızda

1980 yılında satış hayatına başlayan ve ilk olarak ABD’de kurulan ama tün dünyaya yayılan ve ilk olarak kilo kontrolü olarak yola çıkmış olan Herbalife  ürünleri, bugün kozmetik ürünlerini de sizlere sunmakta ve olumlu geri dönüşler ile çok daha mutlu olmaktadır. Şuanda 96, ülkede satış yapmakta olan markamız kimileri için kilo kontrolü yapmasına yardımcı olduğu, kimileri içinde forumda kalma ve sporcu beslenmesi yapmalarına  yardımcı olmaktadır.bakımına  ve güzelliğine düşkün olanlar içinde.Saç,Cilt,vücut bakımı olmak üzere üç kategoridede dış bakım ürünleri sunmaktadır. 

Türkiye’de ise 1998 yılında satış yapmaya başlayan Herbalife  markası, doğrudan satış yöntemini benimsemekte ve sitemiz sayesinde sipariş verdiğiniz ürünleri en kısa sürede Türkiye’nin neresinde olursa olsun kapınıza kadar getirtip teslim almaktasınız. Hem kolayca ulaşım sağlamış ve hem de dünyaca ünlü olan ve sizlere hiçbir yan etki vermeyen bu ürünlerin kullanımını yapmış oluyorsunuz. Ürünlerimiz hakkında her zaman detaylı bilgiyi sitemizde alabilir ve aldığınız ürünleri nasıl kullanacağınıza dair tüm ayrıntıları da yine öğrenerek içiniz rahat bir şekilde kullanım yapabiliyorsunuz.

Sizler ile sadece satış öncesi ve satış sırasında değil, satış sonrası da desteklerimizi esirgemiyor her türlü sorularınızı çağrı merkezimiz aracılığı ile çözmeye ve cevaplamaya ve yeni siparişlerinizi de almaya devam ediyoruz. Bir telefon ve bir tık kadar uzağınızda olan Herbalife  ürünlerine hem güvenli eller ile ulaşıyor olacak hem de en uygun fiyatlar ile artık kilolarınızı sorun haline getirmekten çıkmış olacaksınız.

Sürekli destek
Gerek beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınız,  hakkında daha fazla bilgi edinmek olsun, hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda başarınız için her adımda size destek olacağız.

36 yıllık deneyimiyle Herbalife şirketi uluslararsı bir çalışmaya sahip olup bugün kilo kontrolü, beslenme ve kişisel bakım ürünleri alanında dünya liderleri arasında yer almaktadır.  , Herbalife ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır ve Türkiye'deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlamıştır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi olan BesDesDer’in (Beslenme Destek Ürünleri Derneği) üyesidir.